Lustr Vesta light ořech (26323) bude harmonicky ladit do každého interiéru. Díky svému disignu je tato lampa docela zajímavým prvkem výzdoby.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Výška | 100 mm |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 360 mm |
Lustr Vesta light ořech (26323)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Lustr
- Dostupnost: Na skladě
- text_length: 360.00000000
- text_width: 360.00000000
- text_height: 100.00000000
-
619,00Kč
Podobné výrobky
Lustr Vesta light wenge (25323)
Lustr Vesta light (25323) wenge je vhodná pro všechny interiéry. Instalace a údržba lustru nev..
639,00Kč
Lustr Vesta light wenge (26323)
Lustr Vesta light wenge (26323) hotové řešení pro kuchyň nebo jiné obytné prostory. Jednoduchá insta..
619,00Kč



