Závěsné svitidlo Vesta Light Tokyo (50121) - je vyrobeno ve stylu high-tech. Sve jednoduchosti, zdůrazňuje všechny výhody tohoto stylu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | High-tech |
| Materiál stínidla | Kov |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | LED |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bíla |
| Barva konstrukce | Konstrukce-bíla ,kabl -červený |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Velikosti | |
| Průměr | 180 mm |
| Výška | 340-1200 mm |
Závěsné svítidlo Vesta Light Tokyo (50121)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Tokyo
- Dostupnost: Na skladě
-
759,00Kč
Podobné výrobky
Závěsné svítidlo Vesta light NAOMI (56051-1)
Závěsné svítidlo Vesta light NAOMI (56051-1) je to jemný smysl pro styl.V tomt..
784,00Kč
Závěsné svítidlo Vesta light NAOMI (56061-1)
Závěsné svítidlo Vesta light NAOMI (56061-1) je to jemný smysl pro styl.V tomto závěsu je barev..
784,00Kč



