| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Zlatá |
| Barva konstrukce | Zlatá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 250 mm |
| Šířka | 190 mm |
Nástěná svítidla Vesta Light (22292) zlaté
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
409,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Vesta Light (22322)
Nástěnná svítidla Vesta Light (22322) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během prov..
159,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (22422)
Nástěnná svítidla Vesta Light (22422) s dobrým světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provoz..
119,00Kč
Nástěnná svítidla Vesta Light (22452)
Nástěnná svítidla Vesta Light (22452) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek..
159,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (22292) bíle
Nástěnná svítidla Vesta Light (22292) bíle s výborným světelným výkonem. Snadná výměna ž..
144,00Kč





