Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (34012) harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, podpoří celkový styl domu nebo bytu ,dodá komfort a pohodlí obývacímu pokoji, chodbě a ložnici .Ve výrobě se používají ekologicky přírodní čisté bukové dřevo.Vysoce kvalitní materiály a zpracování umožní svítidlu zachovat svůj původní vzhled na dlouhou dobu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přírodní dřevo,kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Venge |
| Barva konstrukce | Venge |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, nahoru,dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 3 |
| Maximální výkon žárovky | 20 W |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 300 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (34012)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
- text_length: 700.00000000
- text_width: 300.00000000
-
1 839,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (34012)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (34012) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 839,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (33702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (33702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
2 029,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (33702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (33702) ořech harmonicky zapadá do jakéhokoliv in..
2 029,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 759,00Kč
Nástěnné a stropní svítidla Vesta Light venge (30702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (30702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
2 029,00Kč






