Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (33012) ořech harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, podpoří celkový styl domu nebo bytu ,doda komfort a pohodlí obývacimu pokoji, chodbě a ložnici .Ve výrobě se používají ekologicky přírodní čisté bukové dřevo.Vysoce kvalitní materiály a zpracování umožní svítidlu zachovat svůj původní vzhled na dlouhou dobu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přírodní dřevo, kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Barva | Ořech |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 240 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 4 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (33012)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svitidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
1 624,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 759,00Kč
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (30702)
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (30702) harmonicky zapadá do jak..
2 029,00Kč
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702)
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702) harmonicky zapadá do jakéhokoli..
1 354,00Kč



