Nástěnnea stropní svítidla Vesta Light (26062) jsou kompaktní s dobrým světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bíla |
| Barva konstrukce | Bíla |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 120 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 360 mm |
Nástěnné a stropní svítidla Vesta Light (26062)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
- text_length: 360.00000000
- text_width: 360.00000000
-
394,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26552)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26552) s výborným světelným výkonem. Snadná vým..
449,00Kč
Naštěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26452)
Nástěnná a stropní svítidlo Vesta Light (26452) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žá..
394,00Kč
Nástěnné a stropní svítidla Vesta Light (26422)
Nástěnne a stropní svítidla Vesta Light (26422) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek ..
394,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26322)
Nástěnná a stropní svítidlo Vesta Light (26322) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek ..
394,00Kč
Násěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26122)
Nástěnno a stropní svítidla Vesta Light (21062) jsou kompaktní s dobrým světelným výkonem. Snadná vý..
284,00Kč






