Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (27702) harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, podpoří celkový styl domu nebo bytu ,doda komfort a pohodlí obývacimu pokoji, chodbě a ložnici .Ve výrobě se používají ekologicky přírodní čisté bukové dřevo.Vysoce kvalitní materiály a zpracování umožní svítidlu zachovat svůj původní vzhled na dlouhou dobu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přírodní dřevo, kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 20 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Venge |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 270 mm |
| Šířka | 270 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (27702)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
864,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (29702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (29702) harmonicky zapadá do ja..
1 759,00Kč
Nástěnné a stropní svítidla Vesta Light venge (30702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (30702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
2 029,00Kč
Nástěnné a stropni svítidlo Vesta Light venge (28702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (28702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 354,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (31222)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (31222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
1 894,00Kč
Nástěnné a stropni svítidlo Vesta Light venge (32012)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (32012)harmonicky zapadá do jakéhokol..
1 624,00Kč






