| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 120 W |
| Otáčivost stínidla | Do stran, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Průměr | 325 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24127)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
504,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24160)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24160) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. ..
554,00Kč
Nástěnně a stropní svítidlo Vesta Light (24280)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24280)s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná ..
299,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24420)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24420) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná..
299,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24576)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24160) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výmě..
224,00Kč





