Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (16010) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | LED |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Průměr | 200 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (16010)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
124,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24160)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24160) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. ..
554,00Kč
Nástěnné a stropní svítilo Vesta Light (24120)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (24120) s dobrým světelným výkonem. Snadná výměna žáro..
414,00Kč



