Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bíle (33222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přírodní dřevo,kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bilan |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 240 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran,nahoru,dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 4 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 490 mm |
| Šířka | 490 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (33222)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
2 164,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (29702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 759,00Kč
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (30702)
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (30702) harmonicky zapadá do jak..
2 029,00Kč
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702)
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702) harmonicky zapadá do jakéhokoli..
1 354,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (32222)m
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (32222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
1 674,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílý (28702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílý (28702) s měkkým stejnoměrným světelným výko..
1 354,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (29702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (29702) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
1 759,00Kč






