Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílý (28702) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přirodni dřevo,kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 20 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bíla |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 40 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, nahoru,dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílý (28702)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropni svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
1 354,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (31222)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (31222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
1 894,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (32222)m
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (32222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
1 674,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (33222)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bíle (33222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
2 164,00Kč




