Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25550) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 180 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 3 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Průměr | 400 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25550)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
554,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25320)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25320) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadn..
543,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25280)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25280) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem...
534,00Kč
Nástěnné a stropní svítilo Vesta Light zlaté (25190)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light zlaté (25190) s měkkým stejnoměrným světelným vý..
799,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25060)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25060) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výmě..
534,00Kč





