Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light zlaté (26192) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Zlatá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 120 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Maximální výkon žárovky | 60 W |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 360 mm |
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light zlaté (26192)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
- text_length: 360.00000000
- text_width: 360.00000000
-
339,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25060)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (25060) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výmě..
534,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26552)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26552) s výborným světelným výkonem. Snadná vým..
449,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (26162)
Nástěnné-stropní svítidlo Vesta Light (26162) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem.Univerzál..
424,00Kč




