Nástěnná svítidla Vesta Light (24281) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Moderní |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | LED |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran,na horu, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Maximální výkon žárovky | 60 W |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 300 mm |
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24281)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
- text_width: 300.00000000
- text_height: 160.00000000
-
189,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24061)
Nástěnná svítidla Vesta Light (240461) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během pro..
189,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24121)
Nástěnná svítidla Vesta Light (24121) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během prov..
118,00Kč
Nástěná svítidla Vesta Light (24321)
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24321) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během prov..
189,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24421)
Nástěnná svítidla Vesta Light (24421) s dobrým světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provoz..
189,00Kč





