Nástěnná svítidla Vesta Light (37422) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovnoměrně osvětlí stěny nebo zrcadla. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, a to jak v ložnici, tak v koupelně nebo na chodbě.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 100 mm |
Nástěnné svítidla Vesta Light (37422)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
594,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Vesta Light (37252)
Nástěnná svítidla Vesta Light (37252) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
594,00Kč
Nástěnná svítidla Vesta Light (37282)
Nástěnná svítidla Vesta Light (37282) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
594,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (37502)
Nástěnná svítidla Vesta Light (37502) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
594,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (37552)
Nástěnná svítidla Vesta Light (37552) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
594,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38552)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38552) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
729,00Kč






