Nástěnné svítidlo Loft Glass (53381) ambre je kombinací elegance a inspirace v transparentním provedení v nejmodernějšího industriálního stylu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Loft |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | LED |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Ambre |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Velikosti | |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 255 mm |
| Šířka | 255 mm |
Nástěnné svítidlo Loft Glass (53381) ambre
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Loft Glass
- Dostupnost: Na skladě
-
759,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Loft Glass (53181) ombre
Nástěnné svítidlo Loft Glass (53181) ombre je kombinací elegance a inspirace v transparentním proved..
759,00Kč
Nástěnné svítidlo Loft Glass (53281) ambre
Nástěnné svítidlo Loft Glass (53281) ambre je kombinací elegance a inspirace v transparentním proved..
759,00Kč



