Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702) harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, podpoří celkový styl domu nebo bytu ,dodá komfort a pohodlí obývacímu pokoji, chodbě a ložnici .Ve výrobě se používají ekologicky přírodní čisté bukové dřevo.Vysoce kvalitní materiály a zpracování umožní svítidlu zachovat svůj původní vzhled na dlouhou dobu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Přírodní dřevo, kov |
| Zdroj světla | (LED) |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | E27 (Standart) |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Ořech |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 40 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do strany,nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Maximální výkon žárovky | 20 W |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
Nástěnné stropní svítidlo Vesta Light ořech (28702)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
1 354,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné a stropni svítidlo Vesta Light venge (28702)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light venge (28702) harmonicky zapadá do jakéhoko..
1 354,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (27552)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (27552) ořech harmonicky zapadá do jakéhokoliv in..
864,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bílé (33222)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light bíle (33222) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. S..
2 164,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (33222)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (33222)ořech harmonicky zapadá do jakéhokoliv int..
1 674,00Kč
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light ořech (33012)
Nástěnné a stropní svítidlo Vesta Light (33012) ořech harmonicky zapadá do jakéhokoliv in..
1 624,00Kč






