Nástěnná svítidla Vesta Light (24161) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provozu. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Stupeň krýti IP | 20 |
| Barva | Béžová |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 60 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran,nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Maximální výkon žárovky | 60 W |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 300 mm |
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24161)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
- text_width: 300.00000000
- text_height: 160.00000000
-
194,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Vesta Light zlaté 24191)
Nástěnná svítidla Vesta Light zlaté (24191) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárove..
284,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light stříbrné (24191)
Nástěnná svítidla Vesta Light stříbrné (24191) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žár..
259,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24501)
Nástěnná svítidla Vesta Light (24501) s dobrým světelným výkonem. Snadná výměna žárovek během provoz..
259,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24571)
Nástěnné svítidlo Vesta Light (24571) s měkkým stejnoměrným světelným výkonem. Snadná výměna žárovek..
144,00Kč





