Nástěnné svítidlo Vesta Light(17171) bílo-zlaté okouzlí své jednoduchosti v industriálním stylu,ozdobídesignu. váš interiér a navíc poslouží i prakticky.Dokonalé zapadne do prostorných světlých interiéru v moderním,retro nebo rustikánim designu.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Loft |
| Materiál stínidla | Kov |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | LED |
| Jiný typ žárovky | Úsporná |
| Patice | Е-14 |
| Výkon žárovky | 40 W |
| Další vlastnosti | |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 1 |
| Velikosti | |
| Průměr | 250 mm |
| Výška | 350 mm |
Nástěnné svítidlo Vesta Light Loft (17171) bílo-zlaté
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Loft
- Dostupnost: Na skladě
-
1 084,00Kč
Podobné výrobky
Závěsné svítidlo Vesta Light Loft (17121) bílo-zlaté
Závěsné svítidlo Vesta light Loft bílo-zlaté (17121) je nadčasový svítidlo v ..
949,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light Loft (17371) červné
Nástěnné svítidlo Vesta Light(17371) černé okouzlí své jednoduchosti v industriálním stylu,ozd..
1 084,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light Loft (17181) bílo-zlaté
Nástěnné svítidlo Vesta Light(17181)bílo-zlaté okouzlí své jednoduchosti v industriálním stylu,ozdob..
1 084,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light Loft (17381) černé
Nástěnné svítidlo Vesta Light(17381) černé okouzlí své jednoduchosti v industriálním stylu,ozdobídes..
1 084,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light Loft (17271) šedé
Nástěnné svítidlo Vesta Light(17271) šedé okouzlí své jednoduchosti v industriálním stylu,ozdo..
1 084,00Kč






