Nástěnná svítidla Vesta Light (38282) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovnoměrně osvětlí stěny nebo zrcadla. Univerzální design harmonicky zapadá do jakéhokoliv interiéru, a to jak v ložnici, tak v koupelně nebo na chodbě.
| Důležité vlastnosti | |
| Styl | Modern |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Zdroj světla | Úsporná |
| Jiný typ žárovky | LED |
| Patice | E27 (Standart) |
| Výkon žárovky | 60 W |
| Barva | Bílá |
| Barva konstrukce | Bílá |
| Výrobce | Ukrajina |
| Další vlastnosti | |
| Maximální výkon svítidla | 120 W |
| Otáčivost stínidla | Ne |
| Směr světelného zdrojů | Do stran, nahoru, dolů |
| Instalace | |
| Parametry | |
| Počet žárovek | 2 |
| Vyměnitelný světelný zdroj | Ano |
| Velikosti | |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 100 mm |
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38282)
- Výrobce: Vesta Light
- Kód výrobku: Nástěnné svítidlo Vesta Light
- Dostupnost: Na skladě
-
729,00Kč
Podobné výrobky
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38252)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38252) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkone..
729,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38102)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38102) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
624,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38502)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38502) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
729,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38122)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38122) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkone..
624,00Kč
Nástěnné svítidlo Vesta Light (38422)
Nástěnná svítidla Vesta Light (38422) v moderním stylu. Boční skla s výborným světelným výkonem rovn..
729,00Kč
Nástěnná svítidla Vesta Light zlaté (38292)
Nástěnná svítidla Vesta Light zlaté (38292) s výborným světelným výkonem. Snadná výměna žárove..
1 164,00Kč







